Geodata profesionálně
 

Nový rozcestník mapové aplikace

Máme tu novinku, na kterou narazíte hned při vstupu do mapové aplikace. Spustili jsme nový "rozcestník", který  usnadní Vám i veřejnosti najít to, co právě hledáte. Jednotlivé ikony Vám vždy otevřou daný modul mapové aplikace. Pro práci s daty, která jsou dopstupná až po přihlášení, se přihlásíte až přímo v daném modulu. Na nové vstupní obrazovce najdete i kontakty na nás, naši FB stránku či odkaz na původní rozcestník.


Mapování VO

Na jaře 2018 jsme uskutečnili několik zakázek na mapování veřejného osvětlení v několika obcích pro potřeby tvorby pasportu VO. Setkat jste se tak s námi mohli například v obcích Běhařovice, Hostim, Grešlové Mýto, Hříšice, Třebelovice, Litohoř či Číměř. Další budou určitě následovat.

  


Partnerství se společností T-mapy

Rozhodli jsme se pro naše portálová řašení nadále využívat geoportál GIS4U od společnosti T-MAPY. Důvodem je především stabilita působnosti v daném segmentu obcí a měst, jasná majetková a manažerská struktůra ryze české firmy a v neposlední řadě také férové a korektní jednání všech jejich zástupců. Více info zde:

 


Ochutnávka našich 3D modelů

Na našem Sketchfab účtě můžete zhlédnout výběr několika našich 3D modelů měst či objektů. Např. tento námět na výlet.


Nová zakázka na D35, km 292,8 - 294,6

Na D35 budeme realizovat i geodetické práce na druhém rekonstruovaném úseku pro společnost Eurovia CS, a.s. Vlastní práce zahájíme během měsíce května budováním vytyčovací sítě.


Započali jsme geodetické práce na D35 280,9 - 282,9 km

Naše společnost zahájila kompletní geodetické práce na realizaci rekonstrukce dálnice D35 v km 280,9 - 282,9 pro společnost Metrostav a.s.