Geodata profesionálně
 

Měření trati Znojmo - Okříšky

měření osy kolejíZískali jsme zakázku na určení železničního bodového pole, měření osy kolejí a evidenci staničníků na trati Znojmo - Okříšky v kilometru 100,6 - 170,1.


Realizace opravy D1 v km 220,2 - 229,5

vytyčování lankodráhyNaše společnost získala realizaci kompletních geodetických prací na stavbě rekonstrukce povrchu dálnice D1 u Vyškova.


POZVÁNKA NA VÝSTAVU TECHAGRO 2016

TechagroSrdečně Vás zveme na Mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO 2016, který se koná ve dnech 3. - 7.4.2016 na výstavišti v Brně.

Rádi Vás přivítáme na našem stánku, v pavilonu C, stánek č. 033.

Těšíme se na Vás!


Posílení týmu GIS a DPZ

Rozšířili jsme náš tým o dvě nové tváře:

Michal Studený bude zodpovědný za výrobu GIS dat, správu portálů a zpracování leteckých snímků převážně z RGB kamer.

Václav Plíhal dostane na starosti zpracování GIS dat, podporu provozu IT, správu a provoz databází a mapserveru.

Oběma přejeme hodně elánu do řešení svěřených úkolů!


Nový produktový web

Připravili jsme pro Vás specializovaný web zaměřený na letecké snímkování bezpilotními prostředky, vyhodnocování dat, tvorbu digitálních modelů terénu či analýzy snímků ze speciálních snímačů: www.bezpilotni-pruzkum.cz


Změna obchodního jména společnosti

Před koncem loňského roku jsme se po dlouhých úvahách rozhodli pro změnu obchodního jména společnosti. Vedlo nás k tomu několik pohnutek: 

1) především pozvolná změna zaměření firmy, respektive její neustálé rozšiřování. Naší hlavní náplní práce jsou stále komplexní geodetické práce, nicméně stále více se do popředí prosazují i další aktivity - geografické informační systémy a  to včetně komplexní datové podpory, tvorby všech možných typů pasportů apod a dálkový průzkum pomocí bezpilotních letounů s jejich následnou analýzou. V našich činnostech se tak stále více stávájí DATA nejskloňovanějším slovem.

2) větší integrace do skupiny AQUA PROCON, resp. sladění nejen obchodního jména ale i celé marketingové komunikace s mateřskou společností.

DATA PROCON s.r.o.